O mnie

Psycholożka, Certyfikowana Psychoterapeutka Poznawczo-Behawioralna PTTPB

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (CBT), w trakcie certyfikacji z Terapii Schematów (TS). Posiadam również certyfikaty coacha ACC (ICF), CoachWise a także ICI.

Pracuję zgodnie z nurtem CBT Trzeciej fali, w skład której wchodzą: terapia oparta na akceptacji i zaangażowaniu (ACT), terapia poznawcza oparta na uważności (MBCT). Na sesjach skupiam się również na pracy ze stresem poprzez kontakt z ciałem i oddechem (MBSR). W kontakcie z pacjentami wykorzystuję wszelkie techniki i sposoby wsparcia jakich nauczyłam się na swojej drodze jako psychoterapeuta i coach. Bardzo zależy mi na naszej relacji wzajemnego zaufania i zaangażowania, dlatego na bieżąco zapraszam Cię do poszukiwania wspólnego stylu pracy odpowiedniego dla Ciebie.

Ukończyłam pełne szkolenie z zakresu terapii Schematów.

Posiadam też certyfikat pierwszego stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania.

Dodatkowo: Ukończyłam szkolenie z zakresu muzykoterapii,  zawierające elementy psychodramy Morenowskiej, techniki terapii Gestalt dotyczące pracy z ciałem, oraz Portretu Muzycznego. Odbyłam też staż i 4-letnią praktykę pracy jako choreoterapeutka. Pracuję z pacjentami i ich emocjami poprzez ciało i ruch.

Pracuję metodami tak zwanej Trzeciej Fali wykorzystując do pracy z pacjentami techniki terapii:

  • akceptacji i zaangażowania (ACT),
  • dialogu motywującego (DM),
  • terapii schematów Jeffreya Younga,
  • terapii dialektyczno-behawioralnej (DBT),
  • terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT)
  • a także techniki mindfulness (MBSR) Jona Kabata-Zinna.

Podlegam ciągłej superwizji jako osoba indywidualna oraz uczestniczę w superwizjach grupowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Pracuję zgodnie z etyką pracy psychologa i psychoterapeuty.

Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentami na Oddziale Dziennym w Klinice Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Osobowości w IPiN, w Warszawie.


Certyfikowany Coach metody CoachWise, Akredytowany Coach ICI

Jestem absolwentką podyplomowych studiów z zakresu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. L. Koźmińkiego.

Posiadam Certyfikaty CoachWise™ Essentials oraz CoachWise Equipped™ – rozszerzonego szkolenia dla profesjonalnych coachów. Przez wiele lat byłam członkinią i posiadaczką Certyfikaty International Coach Federation ACC ICF. Obecnie rozwijam swoje kompetencje jako coach ICI – International Coach Institute. Posiadam też uprawnienia do korzystania z narzędzia do identyfikacji i rozwoju osobowości Extended DISC®,

Podlegam ciągłemu dokształcaniu, supervizjom oraz obowiązują mnie zasady pracy zgodnej z etyką międzynarodowej organizacji Coachów.

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną

Jak pracuję.

W pracy z ludźmi staram się łączyć swoje doświadczenie zawodowe i życiowe z rzetelnym wieloletnim przygotowaniem merytorycznym (wykształcenie). W pracy z pacjentami i klientami korzystam z różnych dodatkowych metod i technik wspomagając rozwój moich klientów holistycznie. Pracuję w oparciu o psychologię pozytywną i humanistyczną. Wspólnie z klientem pracując systemowo, skupiam się na rozwiązaniu i racjonalnym podejściu do życia w atmosferze wzajemnej akceptacji i zaangażowania.

Prywatnie żona i mama wspaniałej córki. Kocha góry i ciepłe morze Pasjonatka śpiewu, tańca, muzyki i artyzmu w każdej postaci bo artystą można być z każdym miejscu, o każdej porze i w każdej dziedzinie którą się kocha.

Umów wizytę