Obudź w sobie wulkan energii!

Zajęcia z muzyką, tańcem i pracą z ciałem, aby poczuć w sobie siłę, radość oraz poradzić sobie z trudnymi emocjami i myślami, na których zajmiemy się uzdrawianiem ciała, umysłu i duszy.

Na spotkaniach zajmiemy się trzema obszarami:

CIAŁO – poprzez pracę nad elastycznością, sprawnością  i ogólną kondycją. 

Każde spotkanie poświęcone będzie ćwiczeniom, specjalne dostosowanym do twoich potrzeb, pomagającym tobie uzyskać większą sprawność fizyczną. Będziemy ćwiczyć na matach, na krzesłach a także tańczyć, aby odzyskać wewnętrzną energię.

UMYSŁ – poprzez wspólne bycie w kręgu kobiet i skupianie się na bieżących nurtujących Cię myślach.

Nauczę Cię jak sobie radzić z natłokiem trudnych myśli, na co zwracać uwagę a co warto odłożyć na bok. Podpowiem co możesz dla siebie zrobić, abyś mogła żyć bardziej satysfakcjonującym życiem.

DUSZA – poprzez pracę z Twoimi emocjami. 

Na naszych spotkaniach dowiesz się jak sobie radzić z trudnymi emocjami i uwolnić więcej radości, spokoju i balansu w swoim życiu. Na każdym spotkaniu dostaniesz dawkę technik relaksacyjnych i uważnościowych, dzięki którym nabierzesz więcej pewności siebie i spokoju w życiu. Odkryjesz sposób jak sprawić, aby życie było bardziej radosne.

Co jest potrzebne?

Aby wziąć udział w zajęciach potrzebujesz wygodnego, sportowego ubrania, sportowe obuwie oraz karimatę. Nie zapomnij o pozytywnym nastawieniu. Jeżeli Ci go na razie brakuje – nie martw się, te warsztaty są właśnie po to, by je w tobie na nowo obudzić. 😊 Przyjdź też chwilę wcześniej, aby się przebrać.

Dla kogo te zajęcia?

Spotkania są przede wszystkim dla kobiet, które poszukują dla siebie sposobu poprawy własnej kondycji fizycznej i psychicznej. Jeżeli dotychczas przede wszystkim zajmowałaś się pracą i domem to teraz czas dla Ciebie, aby zająć się też sobą.

Jeżeli:

  • Masz czasami momenty obniżonego nastroju i nic ci się nie chce.
  • Czujesz, że nie dajesz rady bo przeraża cię kolejny dzień, kolejny projekt, zadanie, spotkanie.
  • Masz dość siedzenia w domu i zajmowania się codziennymi sprawami.
  • Czujesz się samotna i niezaopiekowana.
  • Męczy Cię natłok myśli i nie wiesz jak wyjść z błędnego koła.
  • Nie możesz spać bo ciągle się zamartwiasz.
  • Złoszczą Cię kolejne obowiązki, zachowania bliskich i nie masz już na to siły.
  • Potrzebujesz chwili wytchnienia i odpoczynku.
  • Chcesz pobyć w gronie przyjaznych Ci kobiet i poczuć, że ktoś Cię rozumie.
  • Dobrze spędzić czas i nabrać energii.

ZAPRASZAM Cię serdecznie!

Zajęcia poprowadzi: 

Alicja Stankiewicz – psycholożka, certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna, muzyko i choreoterapeutka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść? Koordynatorka Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych w latach 2016-2020 w Hugonówce. 

Na co dzień prowadzi indywidualne procesy psychoterapeutyczne z pacjentami borykającymi się z różnymi problemami osobistymi (depresją, lękami, niskim poczuciem własnej wartości), a także z wypaleniem zawodowym i rodzinnym.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Dzień zajęć:  poniedziałek

Godzina: 18:30 – 20:00

Miejsce: KDK Hugonówka, ul.Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna

Zapisy odbywają się na maila: alicja.stankiewicz@positiveway.pl

Umów wizytę